Садові фігури від виробника оптом, гноми від виробника оптом, фігурки гномов від виробника оптом, садові фігури оптом купити Ласкаво просимо в компанію "Ельф"!
 
Ласкаво просимо на сайт фабрики фігур "Ельф"!
рос Російська версія сайту Садові фігури від виробника оптом, гноми від виробника оптом, фігурки гномов від виробника оптом, садові фігури оптом купити
Продукція
Контакти Facebook Эльф  YouTube ELFUKRAINE
Каталог продукции Садові фігури від виробника оптом, гноми від виробника оптом, фігурки гномов від виробника оптом, садові фігури оптом купити
Садово-паркові
Фонтани
  Козаки
  Квіткарі
  Світильники
  Інтер'єр
  Журнальні столики
  Набівні
Новорічні
НОВИНКИ ПРОДУКЦИИ Новинки
Контакти Контакти
ПРАЙСроздр

Наша адреса: 09100 Україна, Київська область, м.Біла Церква, бул.Михайла Грушевського (бул. 1 Травня),13Схема проїзду

Курсы наличного обмена на сегодня

Праздники Украины

Фабрика садово-паркових фігур "Ельф" пропонує зі складу в Білій Церкві (можлива доставка) вироби для інтер'єрного та ландшафтного декору, садово-паркові фігури, садові скульптури, прикраси для саду дачі, журнальні столи, меблі декоративні. Садові фігури від виробника оптом, гноми від виробника оптом, фігурки гномов від виробника оптом, садові фігури оптом купити. Вироби з полімербетону. Фігурки тварин, гноми, вази, колони, світильники, квіткарі, фонтани, сувеніри, малі архітектурні форми, садові меблі. Виробництво в Київській області Біла Церква Каталог продукції на сайті компанії Ельф

 

Півень - символ 2017 року

Овечка

Весна не за горами. Уже тануть сніги, веселіше співають пташки, сонечко радує нас першим теплом. Зовсім скоро зазеленіє трава і зацвітуть сади. Все оновлюється в природі. Людям теж хочеться оновлення.

Фабрика фігур «Ельф» буде рада запропонувати Вам свої нові ідеї по створенню затишку і комфорту.

Згідно з китайським календарем Новий 2017 рік пройде під знаком Червоного Півня. Півень в східному календарі - це символ оновлення, початку нових справ, реалізації нових проектів, становлення нових відносин.
Фігурка півня в вашому домі чи в саду принесе удачу вам і вашим близьким, буде допомагати вашому бізнесу і всім вашим починанням.
Фабрика фігур "Ельф" пропонує вам фігурки півня. Ви можете подивитися їх у нашому каталозі під номерами 250,251,252 на стор.24
http://elf.com.ua/pics/page_24be.jpg
№ 464, 465 на стор.44  (квіткарі)
http://elf.com.ua/pics/page_44be.jpg
(квіткарі) і серед новинок № 889, 890 –
http://elf.com.ua/pics/n9-25.jpg
та
http://elf.com.ua/pics/n9-26.jpg

 

890

Каталог продукції

Відео новинок дивіться на YouTube на нашому каналі ELFUKRAINE

Каталог продукции ЭльфСтраницы каталога Казаки

Дитячі пісочниці з дерева з лавочками.

Ми почали випуск нових виробів у категорії "Садові меблі" - пісочниць - трансформерів з дерева. Два варіанти виконання: незабарвлене дерево (ціна 850 грн) і забарвлене дерево (ціна 1050 грн).

Детские песочницы из дерева с лавочками. Детские песочницы из дерева с лавочками.

127 x 145 x 30 см

127 x 145 x 30 см

Детские песочницы из дерева с лавочками. Детские песочницы из дерева с лавочками.

127 x 145 x 30 см

127 x 145 x 30 см

Бик в натуральну величину - новинка року !!!
Бык в натуральную величину
Бык в натуральную величину
Набівні фігури в натуральну величину
Бик
Набівні фігури в натуральну величину
Бик

Ми пропонуємо:

  • найкращі цінові пропозиції на весь асортимент;
  • ексклюзивні умови для оптових покупців, архітекторів і фахівців з ландшафтного дизайну;
  • постійно оновлюваний асортимент нашої продукції.

Будемо раді запропонувати Вам свої нові ідеї щодо створення затишку і комфорту.

Будемо раді запропонувати Вам свої нові ідеї щодо створення затишку і комфорту.

У нашому каталозі ви знайдете фігурки тварин, гномів, декоративні статуї, квіткарі, вазони, колони, журнальні столи, столики зі скла, нічники, світильники, бюсти, будиночки, фонтани, дрібну пластику, садові меблі, невеликі скульптурки ручної роботи, статуетки, сувеніри, малі архітектурні форми, різноманітні предмети домашнього, садового і дачного декору. Ознайомившись з каталогом, Ви можете замовити подібні або зовсім нові предмети декору, наприклад, з фірмовою символікою або за індивідуальними ескізами.

 

Працюючи для Вас з 1998 року, фабрика фігур «Ельф» пропонує широкий вибір своїх виробів, здатних задовольнити найвишуканіші запити. Різноманітні предмети домашнього інтер'єру, журнальні столи, столики зі скла, садові скульптури, статуетки, малі архітектурні форми, художні елементи ландшафтного дизайну, фонтани, декоративні квіткарі і вазони, статуї, фігурки тварин, гноми і різноманітні декоративні фігури допоможуть Вам повною мірою виявити свою індивідуальність при облаштуванні свого будинку, саду, присадибної ділянки.

Переваги наших садових і паркових фігур, предметів ландшафтного декору та домашнього інтер'єру:

  • Неповторність.
  • Ручна робота художників.
  • Виготовлені з екологічно чистого і міцного матеріалу- полістоуну (полімербетону).
  • Досить легко переносяться на нове місце.
  • Виготовлення садово-паркових фігур та малих архітектурних форм за індивідуальними замовленнями.

Створюючи продукцію, фахівці підприємства враховують новітні художні тенденції, сучасні екологічні вимоги, і саме головне - інтереси наших клієнтів. Результат цієї роботи - понад 700 видів виробів, якість яких контролюється на кожному етапі виробництва і підтверджено патентами та сертифікатами.

Всі матеріали, розміщені на сайті, є інтелектуальною власністю компанії "Ельф" та захищені законом України "Про авторське право".

Передрук, відтворення в будь-якій формі, в тому числі і в перекладі, в будь-яких ЗМІ, у тому числі в Інтернеті, можлива за умови посилання на сайт компанії "Ельф" (http://www.elf.com.ua).

Наши дипломы и сертификаты

 

специалисты предприятия

Звертайте увагу!

На продукції має бути наш фірмовий знак «Ельф, що летить».

Летящий эльф- фирменный знак нашей продукции

Ассортимент нашей продукции
Садові фігури від виробника оптом, гноми від виробника оптом, фігурки гномов від виробника оптом, садові фігури оптом купити Садові фігури від виробника оптом, гноми від виробника оптом, фігурки гномов від виробника оптом, садові фігури оптом купити

Журнальные столы мебель декоративная из полимербетона Декор Столы Интерьер ДДО Украины Фабрика садово парковых фигур Эльф в базе фирм Желтые страницы Садові фігури від виробника оптом, гноми від виробника оптом, фігурки гномов від виробника оптом, садові фігури оптом купити ПРОИЗВОДСТВО из полимербетона садово-парковых фигур садовых скульптур изделий для интерьерного ландшафтного декора журнальных столов Фабрика садово парковых фигур Эльф, ЧП Фабрика садово парковых фигур Эльф, ЧП в Желтых страницах СНГ. Объявление : Продажа от производителя Журнальные столы Столики из стекла Мебель декоративная из полимербетона   www.elfltd.kiev.ua

На початок На початок сторінки
Контакти Facebook Эльф  YouTube ELFUKRAINE
Хостинга на серверах в Украине, США и Германии. Аренда серверов и VDS
«Elf Ltd» © 2008 - 2017
Розробка та дізайн KMV